دسته‌بندی نشده

خبر خوب برای سایپا

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با بیان اینکه به دلیل محدودیت منابع مالی تیراژ تولید خودرو بالا نرفته است، گفت: خودروی اضافه ای در انبارهای شرکت سایپا وجود ندارد.

مهدی جمالی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا درخصوص محصولات جدید این شرکت، گفت: ان شاء الله خبرهای خوبی در راه است، اجازه بدهید مطالعات انجام شود بعد دراین خصوص اطلاع رسانی انجام می شود.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا درخصوص انتشارعکس های ماهواره ای مبنی بر وجود خودروهای بسیار در انبارهای شرکت‌های خودروسازی افزود: خودروی اضافه ای در انبارهای شرکت سایپا وجود ندارد  و عکس هایی که عنوان می شود، صحت ندارد.

جمالی درخصوص احتمال کاهش قیمت خودرو گفت: باید توجه داشت مواد اولیه ساخت خودرو با دلارهای حدود ۳۰۰۰ تومانی تامین شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خانه ملت، وی درپاسخ به این سوال مبنی براینکه دستمزد کارگران و انرژی مورد نیاز کارخانه‌های  خودروسازی در سال های گذشته با ریال افزایش یافته بنابراین آیا استدلال شما مبنی بر ارتباط قیمت خودرو با نرخ ارز صحیح است؟ گفت: حقوق و دستمزد کارکنان شرکت‌های خودروسازی درحدود ۵ درصد از قیمت تمام شده خودرو را شامل می شود.

جمالی با بیان اینکه فولاد مورد استفاده درساخت خودرو با قیمت بین المللی در بورس ارائه می شود، افزود: از دانش مدیریت صنعتی در شرکت سایپا استفاده می شود و بهای تمام شده با دقت محاسبه می شود.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه به چه دلیل تیراژ تولید را بالا نمی برید، گفت: به دلیل محدودیت منابع مالی تیراژ تولید خودرو بالا نرفته است. بنابراین باید حمایت های مالی لازم انجام شود.

اقتصاد آنلاین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا