دسته‌بندی نشده

بیمه دانا

سیاست های کلی یک بیمه بورسی برای نیمه دوم سال اعلام شد

رئیس هیات مدیره بیمه دانا سیاست های این شرکت برای نیمه دوم سال جاری را اعلام کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، رضا جعفری که در جلسه شورای مدیران بیمه دانا حضور داشت، حفظ منافع سازمانی را از اولویت های هیأت مدیره دانست و ضمن تحلیل بازار بیمه کشور ، عملکرد این شرکت بیمه دانا را در نیمه اول سال جاری در مقایسه با بازار بیمه  به ویژه در شاخص های رشد حق بیمه ، سهم بازار، نقدینگی ، وصول مطالبات و ترکیب پرتفوی ، مورد ارزیابی قرارداد.

وی گفت: اگرچه بخشی از این عملکرد نتیجه اجرای سیاست شفاف سازی است ، ولی با استفاده بهینه از برخی ابزارها و ظرفیت های موجود می توان این شاخص ها را بهبود بخشید. باید با تلاش و اهتمام ویژه به سیاست های راهبردی در نیمه دوم سال شاخص های نامطلوب را ترمیم کرد و در پایان سال مالی ، مناسب ترین پرتفوی را با توجه به میزان توانگری مالی و با حاشیه سود خالص مورد انتظار ارائه داد .

این مقام مسئول شفاف سازی، تقویت توانگری مالی از طریق ارتقاء شاخص نقدینگی، وصول مطالبات و اصلاح ترکیب پرتفوی را سیاست های این شرکت در سال جاری برشمرد و پیگیری وصول مطالبات معوق را از وظایف و رسالت های مهم مدیران بیمه دانا اعلام کرد.

جعفری با تأکید بر اصلاح پرتفوی افزود: برای هیأت مدیره به عنوان نماینده سهامداران شرکت ، دستیابی به  پرتفوی اقتصادی و حاشیه سود مناسب اهمیت ویژه ای دارد و امیدواریم این مهم به نحو مطلوب در نیمه دوم سال اتفاق افتد.

منبع : بورس پرس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا