خبرهای بورسی

کارگزاری باهنر

کارگزاری باهنر

موضوع فعالیت شرکت کارگزاری باهنر، خرید و فروش انواع فلزات آهنی و رنگین، فرآورده های نفتی و پتروشیمی، محصولات کشاورزی، سیمان، مشاوره و پذیرش کالا و خرید و فروش اوراق بهادار مبتنی بر کالا از حوزه های فعالیت این کارگزاری بشمار می رود . همچنین این شرکت مجوزهای فعالیت کارگزاری تحت شماره ١٠٧٠١ نزد سازمان بورس و اوراق بهادار، معامله فرآورده های نفت و پتروشیمی تحت شماره ١١١١٠٠٩٩ ، معامله محصولات فلزی پذیرفته شده در شرکت بورس کالای ایران تحت شماره ١١١١٠٠٧١، معاملات محصولات کشاورزی، سیمان و قراردادهای آتی و برخط آتی را نیز دارا میباشد. این شرکت یکی از عرضه کنندگان بزرگ محصولات پتروشیمی و فرآورده های نفتی بوده و صددرصد مالکیت این شرکت متعلق به خانواده بزرگ تامین اجتماعی است. در راستای افزایش سهم بازار و ارائه خدمات بهتر به مشتریان ، این کارگزاری در آذرماه ۱۳۸۸ موفق به اخذ مجوز مشاور پذیرش و در سال ۱۳۹۳ موفق به اخذ مجوز انجام معاملات در بورس انرژی گردیده است که در این خصوص آمادگی دارد تا انواع خدمات مالی و مشاوره ای را درخصوص پذیرش کالاهای شرکتهای تولیدی ارائه نماید.

منشور اخلاقی شرکت کارگزاری باهنر

ما ، کارکنان شرکت کارگزاری باهنر ، در تمام سطوح سازمانی وبه عنوان یک خانواده بزرگ شرکتی در کمال وقت شناسی، وظیفه شناسی ، مسئولیت پذیری ، باخوش رویی و حسن خلق ، رعایت ضوابط و مقررات ،راهنمایی و مشاوره ، امانتداری ،انصاف و عدالت ،آراستگی ، صبرو متانت ،استقبال و مشایعت برای خدمت به ارباب رجوع و رعایت حقوق آنان هم پیمان می شویم.

بر این باوریم که باید همواره با همت واراده ، خدمات صادقانه خود رابه مراجعان شرکت تقدیم کنیم، تلاشمان بر این است که فضای شرکت ، آرام و با صفا وآکنده از مهر و شادی باشد. می کوشیم از این منظر ،با خشنودی خلق ، موجبات خشنودی خالقی مهربان را فراهم آوریم.

Bahonar Heiatmodire98

دفتر مرکزی شرکت:  تهران میدان آرژانتین، خیابان شهید احمد قصیر، خیابان شهید احمدیان (پانزدهم)، پلاک ۱۶

 

شعبه تالار معاملاتی بورس کالای کیش: جزیره کیش، برج صدف، طبقه همکف، تالار بورس کالای ایران، واحد ۱۰۳

شماره تماس کارگزاری توانا شعبه شیراز
۰۷۱۹۱۰۱۵۰۰۸-۰۹۲۱۵۸۵۵۸۵۷

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا