دسته‌بندی نشده

برگ زرینی ناامید کننده از بازار پایه

شناسایی زیان این شرکت در حالی است که در یک سال گذشته شاهد رشد بیش از ۶۰۰ درصدی قیمت سهام این شرکت در بازار پایه فرابورس بودیم.

در حالی که بسیاری از شرکت‌های بازار پایه فرابورس وضعیتی نگران کننده و تامل برانگیز را رقم می‌زنند، شرکت سرمایه گذاری ملت هم با شناسایی و تحقق زیانی ۲۹ میلیارد ریالی حماسه‌ای دیگر از این بازار را رقم زد.

شناسایی زیان این شرکت در حالی است که در یک سال گذشته شاهد رشد بیش از ۶۰۰ درصدی قیمت سهام این شرکت در بازار پایه فرابورس بودیم.

تحقق بیش از ۵۹ میلیارد ریالی درآمد و شناسایی بیش از ۲۹ میلیارد ریال زیان از شرکتی با ۱۰۰۰ میلیارد ریال سرمایه تنها یکی از شاهکار‌های شکل گرفته در بازار پایه فرابورس است. ۵۹ میلیارد ریال سود ناشی از سود سهام شرکت شیمی بافت در سال مالی ۱۳۹۸ تنها درآمد شناسایی شده این شرکت ۴.۴۷۰ میلیارد ریالی این روز‌ها بوده که البته این درآمد‌ها در سال گذشته تنها ۶ میلیارد ریال بوده است.

از نکات جالب صورت‌های مالی این شرکت شناسایی بیش از ۴۹ میلیارد ریال ذخیره هزینه احتمالی بابت عدم به نام شدن سهام فروخته شده توسط این شرکت در سنوات گذشته بوده که البته این اختلاف به طرح دعوی در دادگاه نیز شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا