درباره ما

درباره سایت ضربان بورس بیشتر بدانید :

سایت ضربان بورس از سال ۹۴ با  آدرس www.zarabanebourse.ir  شروع به کار کرده است .در ابتدای کار خود دارای ۴ گروه تلگرامی آموزش بورس که اعضای هر گروه بیش از ۱۵۰ نفر بوده است دوره های آموزشی خود را شروع کرد.در نیمه دوم سال ۱۳۹۶  در اقدامی نو ،دوره های آموزشی خود را  ،به صورت آنلاین (وبینار) شروع کرد و در ماههای آخر سال ۱۳۹۶ فروشگاه سایت ضربان بورس  که حاوی محصولات آموزشی بورسی  و سایر بازار های مالی بوده است را راه اندازی نمود.

این محصولات آموزشی با استقبال بی نظیر شما دوستان مواجه شد و  این استقبال شما ،به ما انگیزه بیشتری داد تا محصولات بیشتر و با کیفیت بهتری را که حاوی مطالب بسیار مفید و حاصل سال ها تجربه اساتید می باشد را تدوین و ارائه نماییم.

معرفی مدیر سایت ضربان بورس :

امید رضا قیراطی

آقای امید رضا قیراطی مدیر سایت ضربان می باشند فوق لیسانس مدیریت مالی و سابقه تدریس در کارگزاری آگاه  ، انصارشعبه شیراز ، کارگزاری مبین سرمایه ، کارگزاری فارابی و کارگزاری اقتصاد بیدار ، دانشگاه سراسری شیراز ، دانشگاه آزاد واحد کازرون را دارند و همینک مدیر کارگزاری توانا شعبه شیراز می باشند .

 سعی ما بر آن است که تحلیل های بورس ، فارکس و ارزهای دیجیتال و خروجی فیلتر و ویدیوهای آموزشی در سایت درج شود .

بدیهی است طی این مسیر بدون همکاری و پشتیبانی شما عزیزان امکان پذیر نبوده و نخواهد بود .بنابراین خوشحال می شویم ما را از نظرات و پیشنهادات و ایده های خوبتان بهره مند کنید.

گالری تصاویر مدرسین را می توانید اینجا مشاهده کنید 🔆🔆توجه توجه به عزیزانی که بهترین ایده و پیشنهاد را در جهت ارتقای کیفیت سایت ضربان بورس را ارائه بدهند یک دوره آموزشی ، به صورت رایگان اهدا می گردد.

دکمه بازگشت به بالا