جهت مشاهده تحلیل ها

ورود / ثبت نام کنید

جهت ثبت نام کلیک کنید

همین الان

همین الان

وارد ارزدیجیتال شوید

جهت ثبت نام کلیک کنید

همین الان

وارد بورس ایران شوید

جهت ثبت نام کلیک کنید

اعتراض سهامداران پدیده در نمایشگاه مطبوعات + عکس

اعتراض سهامداران پدیده در نمایشگاه مطبوعات

 

اعتراض سهامداران پدیده در نمایشگاه مطبوعات

جمعی از سهامداران پدیده شاندیز با حضور در نمایشگاه مطبوعات بار دیگر خواستار رسیدگی مسئولان به این پرونده و دریافت مطالبات خود شدند.

به گزارش پایگاه خبری عصر هشتم، این افراد وقتی دیدند رسانه های ملی و استانی در برابر مشکلات این شرکت سکوت کرده اند و تنها به انعکاس واکنشهای مدیران دولتی و قضایی می پردازند اعتراضشان را به نمایشگاه مطبوعات بردند.
این افراد با در دست داشتن برخی اظهارات مدیران دولتی و نمایندگان مجلس در تمجید از پروژه پدیده در رسانه ها نسبت به سکوت اینروزهای رسانه ها اعتراض خود را نشان دادند.
آنها همچنین نسبت به انتشار گسترده تبلیغات پدیده در رسانه ها و بخصوص صداوسیما که حاصلش را فریب سهامداران خوانده بودند معترض بودند.
یکی از نمایندگان سهامداران پدیده گفت: ١٣٠ هزار نفر سهامدار پدیده هستند و به عبارتی (با در نظر گرفتن اعضای خانواده‌هایشان) بیش از یک میلیون نفر از خانواده ایرانی درگیر مشکلات پیش آمده برای این پروژه هستند.
علی محسنی با بیان اینکه بسیاری از سهامداران بیش از چند ماه درگیر مشکلات پدیده هستند، افزود: متاسفانه هیچ شفاف‌سازی‌ای از سوی مسئولان صورت نمی‌گیرد و تنها هر از گاهی یکی از مسئولان مصاحبه‌ای در این باره انجام می‌دهد.
او بیان کرد: دستور بررسی صورت‌حساب‌های مالی پدیده از بهمن‌ ماه سال گذشته داده شده، اما هنوز هیچ حسابرسی از این شرکت صورت نگرفته است.
نماینده سهامداران با طرح این پرسش که چرا قول مساعدت برخی مسئولان برای تعیین تکلیف ١٠ روزه و حل مشکلات سهامداران پدیده تحقق نمی‌یابد، اظهار کرد: سهامداران پدیده تنها خواهان مطالبات خود هستند و نباید وارد بازی‌های سیاسی شوند.
سهامداران پلاکاردهایی در دست داشتند که روی آنها نوشته شده بود «رسانه ملی با تبلیغات و مسئولان با حضورشان در پدیده مردم را فریب دادند»، «رئیس کمیسیون اصل٩٠: پروژه شهر رویایی پدیده بیانگر عزم ملی است»، «علت آزادی مدیران اجرایی و هیات مدیره شرکت با توجه به عدم اجرای تعهدنامه‌ها با گذشت بیش از ٨٠ روز از عدم توانایی در جذب سرمایه‌گذار چیست؟»

عصر سهم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *