شماره تماس کارگزاری توانا شعبه شیراز
07191015008

بانک سرمایه

بانک سرمایه، در عملکرد ۹ ماهه منتهی به پایان آذر ماه سال جاری، باز هم رکورد دیگری از خود به ثبت رساند! و تنها در ۹ ماه، بیش از ۶۰ هزار میلیارد ریال زیان خالص محقق کرد.

شاید زیانی انباشته‌ای ۲۵۴ هزار میلیارد ریالی و ۶۳ برابری سرمایه برای ورشکسته شدن هر بانکی در هر گوشه‌ای از دنیا کافی بود، اما اینکه مدیران همیشه در صحنه و صفحات مجازی بانک مرکزی چرا هیچ فکری به حال بانک سرمایه نمی‌کنند، سوالی است که شاید تنها خودشان می‌توانند پاسخگو باشند.

بانک سرمایه، در عملکرد ۹ ماهه منتهی به پایان آذر ماه سال جاری، باز هم رکورد دیگری از خود به ثبت رساند! و تنها در ۹ ماه، بیش از ۶۰ هزار میلیارد ریال زیان خالص محقق کرد. مشخص نیست علت بی‌توجهی مقامات بانک مرکزی به وضعیت بسیار وخیم و به نظر غیر قابل جبران این بانک چیست و این روند به نظر غیرقابل جبران مشخص نیست در کجا به اتمام خواهد رسید؟

زیان انباشته این بانک به حدود ۲۵۴ هزار میلیارد ریال رسیده و این در حالی است که جمع سپرده‌های این بانک، تنها ۱۷۹ هزار میلیارد ریال بوده و زیان انباشته این بانک گوی سبقت را از کل سپرده‌های این بانک ربوده است. بانک مرکزی و صندوق توسعه ملی در حال حاضر بیش از ۲۰۴ هزار میلیارد ریال مطالبات از این بانک دارد که وصول این مطالبات نیز در حد زیادی تحت ابهام است.

به این پست امتیاز دهید
5/5

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در email

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *