جهت مشاهده تحلیل ها

ورود / ثبت نام کنید

جهت ثبت نام کلیک کنید

همین الان

همین الان

وارد ارزدیجیتال شوید

جهت ثبت نام کلیک کنید

همین الان

وارد بورس ایران شوید

جهت ثبت نام کلیک کنید

جذابیت های سرمایه گذاری در صنعت پتروشیمی ایران چیست؟

جذابیت های سرمایه گذاری در صنعت پتروشیمی ایران چیست؟

نماینده شرکت تایسن کراپ آلمان گفت: ایران با برخورداری از مزایایی مانند دسترسی آسان به خوراک، سابقه تاریخی در صنعت پتروشیمی و در اختیار داشتن زیرساختهای مناسب، از مقاصد جذاب برای سرمایه گذاران خارجی به شمار می رود.

 نماینده شرکت تایسن کراپ آلمان گفت که ایران با برخورداری از مزایایی مانند دسترسی آسان به خوراک، سابقه تاریخی در صنعت پتروشیمی و در اختیار داشتن زیرساختهای مناسب، از مقاصد جذاب برای سرمایه گذاران خارجی به شمار می رود.

به گزارش پایتخت، ینس دریک امروز (یکشنبه، ٢٢ آذرماه) در حاشیه دوازدهمین همایش بین المللی صنعت پتروشیمی ایران (IPF) ٢٠١۵ گفت: شرکتهای خارجی بسیاری در این همایش شرکت کرده اند و این موضوع نشانگر خوشبینی آنها به چشم انداز پیش روی بازار و فرصتهای فراوان سرمایه گذاری در ایران است.

وی افزود: ما تلاش داریم نخست روابط خود را با ایران در دوران پیش از تحریمها تجزیه و تحلیل کنیم و سپس با بررسی و ارزیابی تحولات پدید آمده و نیازهای شکل گرفته، زمینه های همکاری را شناسایی کنیم.

نماینده شرکت تایسن کراپ افزود: در نظر داریم با ایجاد نمایندگیهای محلی، ضمن فراهم آوردن فرصتهای شغلی، فناوریهای اختصاصی خود را به ایران وارد کنیم.

دریک با اشاره به تجربه حضور و همکاری در ایران، در موردفرصتهای سرمایه گذاری در این کشور عنوان کرد: صنعت پتروشیمی تا حدود زیادی مبتنی بر خوراک، بویژه خوراک گازی، است.

وی ادامه داد: با توجه به کمبود عرضه این خوراک در بسیاری ازنقاط دنیا، ایران با برخورداری از مزایایی نظیر دسترسی آسان به خوراک، سابقه تاریخی در صنعت پتروشیمی و در اختیار داشتن زیرساختهای مناسب، از مقاصد جذاب برای سرمایه گذاران خارجی به شمار می رود.

همایش بین المللی پتروشیمی با حضور نمایندگان ٩٧ شرکت خارجی از ٢۵ کشور دنیا و ٣۶٨ شرکت ایرانی برگزار می شود و بیش از یکهزار و ۵٠٠ نفر از شرکتهای داخلی و خارجی در این همایش شرکت دارند.

همایش امسال باتوجه به همزمانی توافق هسته‌ای ایران و کشورهای ١+۵ از شرائط خاصی برخوردار است و حضور گسترده شرکتهای خارجی نشان از علاقمندی این شرکتها برای حضور در صنعت پتروشیمی ایران دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *