جهت مشاهده تحلیل ها

ورود / ثبت نام کنید

جهت ثبت نام کلیک کنید

همین الان

همین الان

وارد ارزدیجیتال شوید

جهت ثبت نام کلیک کنید

همین الان

وارد بورس ایران شوید

جهت ثبت نام کلیک کنید

شاخص گروه خوراکی‌ها

شاخص گروه خوراکی‌ها نسبت به شهریور ۰٫۹ درصد کاهش یافت

ایلنا: شاخص گروه اصلی خوراکی ها در ماه مورد بررسی به عدد ۲۴۷٫۷ رسید که نسبت به ماه قبل۰٫۹ درصد کاهش داشته است.

گزارش مرکز آمار ایران در خصوص نرخ تورم مواد خوراکی و آشامیدنی در مهر ماه ۱۳۹۴ نشان می‌دهد، شاخص گروه عمده خوراکی‌ها، آشامیدنی ها و دخانیات در این ماه به رقم ۲۴۹٫۸ رسید که نسبت به ماه قبل ۰٫۷درصد کاهش داشته است. شاخص گروه اصلی خوراکی ها در ماه مورد بررسی به عدد ۲۴۷٫۷ رسید که نسبت به ماه قبل۰٫۹ درصد کاهش داشته است.

به گزارش ایلنا، شاخص گروه اصلی خوراکی ها نسبت به ماه مشابه سال قبل ۸٫۵درصد افزایش نشان می دهد و نرخ تورم دوازده ماهه این گروه ۱۱٫۱ درصد است.

شاخص گروه عمده خوراکی ها، آشامیدنی ها و دخانیات نسبت به ماه مشابه سال قبل ۸٫۳ درصد افزایش نشان می دهد و درصد تغییرات این گروه در دوازده ماه منتهی به مهر ماه ۹۴نسبت به دوره مشابه سال قبل ۱۰٫۸ درصد است که نسبت به همین اطلاع در شهریورماه (۱۰٫۸ درصد) بدون تغییر مانده است.

شاخص گروه عمده کالاهای غیرخوراکی و خدمات در مهرماه ۹۴ به رقم ۲۰۷٫۷ رسید که ۱٫۴ نسبت به ماه قبل افزایش نشان می دهد. میزان افزایش شاخص گروه عمده کالاهای غیرخوراکی و خدمات نسبت به ماه مشابه سال قبل۱۲ درصد بوده و نرخ تورم دوازده ماه منتهی به مهر ماه سال ۱۳۹۴ نسبت به دوره مشابه سال قبل این گروه۱۴٫۴ درصد است که نسبت به تورم دوازده ماهه منتهی به شهریور ماه (۱۴٫۸ درصد) کاهش یافته است.

ایلنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *