شماره تماس کارگزاری توانا شعبه شیراز
07191015008

مدیرعامل هلدینگ صنعتی و معدنی تکادو

برای انتقال از بازار پایه به فرابورس درخواست داده‌ایم

مدیر عامل هلدینگ صنعتی و معدنی تکادو با بیان اینکه برای خروج از بازار پایه و انتقال به تابلوی معاملاتی بالاتر درخواست داده‌ایم، گفت: هیات پذیرش فرابورس با وجود پیگیری‌ برای بررسی درخواست‌ها، تاکنون اقدامی نکرده است.

خبرگزاری فارس: برای انتقال از بازار پایه به فرابورس درخواست داده‌ایم

محمود شهشهانی پور در گفت‌وگو با خبرنگار بورس خبرگزاری فارس، گفت: سال گذشته درخواست به هیات پذیرش فرابورس برای انتقال از بازار پایه به بازار بالاتر ارائه کردیم، ولی این موضوع با تغییر مدیریت سازمان بورس مصادف شد.

وی افزود: پس از این ماجرا از سوی رییس هیات پذیرش فرابورس در شب عید امسال تماس تلفنی گرفته شد، مبنی بر اینکه هیات پذیرش بنا دارد این موضوع را در جلسه ای بررسی کند، اما به دلیل سفر خارجی امکان حضور مدیران شرکت در هیات پذیرش میسر نشد.

مدیرعامل هلدینگ صنعتی و معدنی  تکادو افزود: هر چند فرآیند بررسی درخواست شرکت برای انتقال از بازار پایه توافقی به بازار های برتر فرابورس به تعویق افتاد، اما همچنان تلاش می شود تا این هدف برای سهامداران محقق شود. اما وقتی جلسه اعضای هیات پذیرش فرابورس برای این منظور برگزار نمی شود، دیگر تمام اتفاق ها در دست ما نیست.

شرکت تکادو به همراه شرکت احیاء سپاهان اسفند ماه ۹۲ به دلیل آنچه که عدم شفافیت کافی اطلاعات و نداشتن قابلیت حضور در تابلوهای بالاتر فرابورس عنوان شده بود، به بازار پایه توافقی منتقل شد.

 

به این پست امتیاز دهید
5/5

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در email

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *