جهت مشاهده تحلیل ها

ورود / ثبت نام کنید

جهت ثبت نام کلیک کنید

همین الان

همین الان

وارد ارزدیجیتال شوید

جهت ثبت نام کلیک کنید

همین الان

وارد بورس ایران شوید

جهت ثبت نام کلیک کنید

مهلت مدیران پدیده، به زودی به پایان می‌رسد

پدیده1 مهلت مدیران پدیده، به زودی به پایان می‌رسد

رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی؛
حجت الاسلام و المسلمین مظفری گفت: مهلت داده شده به مدیران پدیده شاندیز برای پرداخت حق و حقوق سهامداران به زودی به پایان می‌رسد.

 به گزارش سرویس اقتصادی “جام نیـوز”، حجت الاسلام و المسلمین مظفری رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی با تشریح آخرین جزئیات رسیدگی به پرونده پدیده شاندیز بیان کرد: دادستانی اخطار نهایی را به «پدیده» برای پرداخت وجوه مردم داده است .

وی افزود: اگر مدیران پدیده تا پایان مهلت قانونی حق و حقوق مردم را پرداخت نکنند دادستانی برای حل و فصل این موضوع ورود کرده و با مدیران پدیده برخورد قضایی جدی انجام می شود.

رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی در ادامه اضافه کرد: مدیران پدیده اگر همکاری‌های لازم را انجام ندهند و به اخطار قانونی ستاد و دادستانی و در جهت الزام به ایفای تعهد اقدام جدی انجام ندهند، حتما با آن ها برخورد قانونی خواهد شد.

دادستان مشهد نیز چندی قبل در ارتباط با آخرین وضعیت پرونده پدیده شاندیز نیزگفت: مصوبات ستاد تدبیر در رابطه با این پرونده در شورای عالی امنیت ملی تایید شد.

غلامعلی صادقی اظهار کرد: ستاد تدبیر مستقر در استانداری خراسان رضوی مصوباتی را در خصوص این پرونده مورد بررسی قرار داد که مصوبات نیاز به تایید شورای عالی امنیت ملی داشت که توسط شورا تایید شد.

وی ادامه داد: طی تدابیر اتخاذ شده حدالامکان پرونده به شکل غیر قضایی حل و فصل خواهد شد و ماهیت مصوبات این ستاد نیز بر حل غیرقضایی پرونده پدیده شاندیز تاکید دارد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان رضوی در ارتباط با فروش اموال پدیده گفت: فروش اموال نیز بر اساس مصوبات صورت می‌گیرد./میزان/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *