جهت مشاهده تحلیل ها

ورود / ثبت نام کنید

جهت ثبت نام کلیک کنید

همین الان

همین الان

وارد ارزدیجیتال شوید

جهت ثبت نام کلیک کنید

همین الان

وارد بورس ایران شوید

جهت ثبت نام کلیک کنید

ونفت

آخرین وضعیت پروژه مهم و تسهیلات۱۲۰میلیون دلاری
در گفت وگوی بورس پرس با مدیرعامل شرکت:
آخرین وضعیت پروژه مهم و تسهیلات۱۲۰میلیون دلاری “ونفت” اعلام شد
مدیرعامل سرمایه‌گذاری‌ صنعت‌ نفت‌ درباره آخرین وضعیت پروژه مهم ذخیره نفتی قشم و تسهیلات ۱۲۰ میلیون دلاری توضیحاتی ارایه کرد.

فضل اله وکیلی فرد در گفت و گو با پایگاه خبری بورس پرس، در رابطه با آخرین وضعیت پروژه ذخیره نفتی قشم و تسهیلات ۱۲۰ میلیون دلاری شرکت سرمایه‌گذاری‌ صنعت‌ نفت‌ ( که امروز با صف خرید حدود ۲۳ میلیون سهمی و رشد ۴ درصدی قیمت مواجه شد)، توضیح داد : در جریان حضور نوروزی رئیس جمهور محترم و هیات همراه از جنوب کشور، ۹ فروردین هم بازدیدی از پروژه ذخیره نفتی قشم به عمل آمد که بعد از ارایه توضیحاتی درباره اهمیت این پروژه ، موضوع تسهیلات ۱۲۰ میلیون دلاری مطرح شد.

وی ادامه داد: بعد از کسب اطلاع رئیس جمهور محترم از جایگاه و اهمیت این پروژه ملی به آقایان ترکان و نهاندویان اعلام شد که مساعدت های لازم از صندوق توسعه ارزی و بانک پاسارگاد به عمل آید تا این پروژه در اولین فرصت به بهره برداری برسد. بر همین اساس پیگیری ها از بانک پاسارگاد ادامه دارد.

این مقام مسئول در واکنش به سئوالاتی مبنی براینکه که پروژه ذخیره نفتی قشم چند درصد پیشرفت فیزیکی دارد و چه زمانی به بهره برداری خواهد رسید و این طرح چه جایگاهی در شرکت سرمایه‌گذاری‌ صنعت‌ نفت‌ دارد؟ به بورس پرس گفت: درحالی پیشرفت فیزیکی این پروژه ۲۸ درصد است که به رئیس جمهور قول دادیم حداکثر یکسال بعد از تامین منابع مالی ۱۲۰ میلیون دلاری ، این پروژه با ظرفیت اولیه ۶٫۵ میلیون بشکه افتتاح شود .

وکیلی فرد ادامه داد: پروژه فوق وزن و اهمیت ویژه ایی برای شرکت سرمایه‌گذاری‌ صنعت‌ نفت‌ دارد و به طوریکه استراتژی شرکت تمرکز بر ذخیره نفت و فراورده های نفتی و سوخت رسانی دریایی و هوایی است.

2 دیدگاه برای “ونفت”

  1. سلام
   سایت ضربان بورس بروز رسانی شده است
   تحلیل دلار سکه فارکس ارزدیجیتال
   خروجی فیلتر
   همینک ثبت نام کنید
   zarabanebourse.ir/login

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *