جهت مشاهده تحلیل ها

ورود / ثبت نام کنید

جهت ثبت نام کلیک کنید

همین الان

همین الان

وارد ارزدیجیتال شوید

جهت ثبت نام کلیک کنید

همین الان

وارد بورس ایران شوید

جهت ثبت نام کلیک کنید

پاریس سکه ایران را گران کرد

پاریس سکه ایران را گران کرد

رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: باگشایش بازارهای آمریکا و اروپا قیمت جهانی طلا تحت تأثیر حوادث تروریستی فرانسه با ۱۰دلار افزایش هر اونس به ۱۰۹۴ دلار رسید و قیمت سکه تمام بهار آزادی نیز به تبع آن از ۹۱۵هزار به ۹۱۹هزار تومان افزایش یافت.

عصرخبر به نقل از تسنیم:محمد کشتی آرایی  با اشاره به اینکه حوادث تروریستی پاریس باعث شد تا تغییراتی در بازار جهانی اتفاق بیفتد، اظهار داشت: امروز قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۰ دلار افزایش یافت و به رقم ۱۰۹۴ رسیده است.
وی با اینکه این حوادث، معاملات امروز بازار سکه و ارز را در داخل کشور با التهاباتی روبه‌رو کرده است، افزود: صبح امروز قیمت سکه به ۹۲۱ هزار تومان هم رسید، اما اظهارات شب گذشته بانک مرکزی مبنی بر اینکه افزایش قیمت ارز پایدار نیست باعث شده تا در بازار ارز ثبات قیمت ایجاد شود.
رئیس اتحادیه طلا و جواهر اضافه کرد: در حال حاضر قیمت دلار با کاهش ۳۵تومانی حدود ۳۵۵۵ تومان به فروش می رسد، البته باید تأکید کنم وضعیت بازار طلا و ارز در روزهای آینده قابل پیش‌بینی نیست، زیرا تغییرات سیاسی و اقتصادی جهان تأثیرات مستقیمی بر بازار خواهد گذاشت.
امروز هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید و قدیم با ۲هزار تومان افزایش به ترتیب۹۱۸ و ۹۱۷ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است. همچنین نرخ هر نیم سکه بهار آزادی با یک هزار تومان کاهش ۴۶۰هزار تومان و هر ربع سکه ۲۴۸هزار تومان فروخته شد.
هر سکه یک گرمی با یک‌هزار تومان رشد قیمت ۱۶۷هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۹۳هزار و ۶۰۰ تومان مورد معامله قرار گرفت.

منبع: تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *