جهت مشاهده تحلیل ها

ورود / ثبت نام کنید

جهت ثبت نام کلیک کنید

همین الان

همین الان

وارد ارزدیجیتال شوید

جهت ثبت نام کلیک کنید

همین الان

وارد بورس ایران شوید

جهت ثبت نام کلیک کنید

پدیده پاسخ مقتضی به مردم بدهد/ برای پدیده زمان تعیین نشده است

دادستان مشهد؛
پدیده پاسخ مقتضی به مردم بدهد/ برای پدیده زمان تعیین نشده است


غلامعلی صادقی گفت که توصیه ما این است که با توجه به این نگاه حمایتی که الان درباره پدیده وجود دارد و با توجه به آن ضوابطی که به این شرکت ابلاغ شده، از این فرصت نهایت استفاده را ببرد که ان شاء ا… بتواند به حقوق مردم با توجه به قول ها و تعهدهایی که داده، پاسخگو باشد.


پدیده پاسخ مقتضی به مردم بدهد/ برای پدیده زمان تعیین نشده است

دادستان عمومی و انقلاب مشهد اعلام کرد: برای پدیده زمان تعیین نشده اما بایستی به تعهداتی که داده اند عمل کنند.

به گزارش پایگاه خبری عصر هشتم، غلامعلی صادقی درباره آخرین وضع پرونده شرکت پدیده شاندیز اظهار داشت: درباره پدیده، اقدامات حمایتی خوبی از سوی ستاد تدبیرانجام گرفته است و انصافا اگر مجموعه پدیده نتواند از این فرصت، به خوبی استفاده کند، کوتاهی کرده است و واقعا دیگر عذری برای سهامداران نخواهد داشت.

وی افزود: توصیه ما این است که با توجه به این نگاه حمایتی که الان درباره پدیده وجود دارد و با توجه به آن ضوابطی که به این شرکت ابلاغ شده، از این فرصت نهایت استفاده را ببرد که ان شاء ا… بتواند به حقوق مردم با توجه به قول ها و تعهدهایی که داده، پاسخگو باشد.

دادستان عمومی و انقلاب مشهد در پاسخ به این سوال که پدیده برای پرداخت مطالبات مردم چقدر وقت دارد؟ گفت: این ستاد زمان مشخصی را تعیین نکرده است. بلکه پدیده، خود زمان هایی را تعیین می کند. آن فرصت هایی را که قبلا اعلام شده بود،خود پدیده تعیین کرده است.

صادقی افزود: الان هم باز به خود پدیده واگذار شده که با توجه به ارفاق هایی که دارد صورت می گیرد، تا حد امکان خودش بتواند موضوع را مدیریت کند و پاسخ مقتضی به مردم بدهد.

وی ادامه داد: هنوز واقعا نگاه و حمایتمان همین است که این مجموعه، کم کاری ها و بهانه جویی های سابق را کنار بگذارد و به صورت جدی پای کار بیاید و پاسخگوی تعهدات خود باشد.

دادستان عمومی و انقلاب مشهد تصریح کرد: مطمئنا اگر کوتاهی صورت بگیرد، برای آخرین بار مثل هر پرونده و موضوع دیگری، دستگاه قضایی به تصمیم خود عمل می کند.

صادقی افزود: به صورت کلی به پدیده ابلاغ شده که به جای بهانه جویی و این که مدام بگوید فلان جا همکاری نکرده و مقصر است و پاسخ مرا نداده است، از این فرصت ایجاد شده حسن استفاده را ببرد.

وی ادامه داد: واقعا با این نگاه های حمایتی که الان درباره پدیده وجود دارد، می شود گفت که از تمام ظرفیت ها استفاده شده است تا این حمایت ها صورت بگیرد و اگر کوتاهی کند، دیگر واقعا نمی تواند پاسخی برای مردم و مسئولان داشته باشد.

دادستان عمومی و انقلاب مشهد در پاسخ به این سوال که مصوبات شورای عالی امنیت ملی درباره پدیده به صورت کامل ابلاغ شده است؟ اظهار داشت: آن چه که لازم بود در قالب مصوبات، به این مجموعه ابلاغ شده است.

منبع :بازار سرمایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *