جهت مشاهده تحلیل ها

ورود / ثبت نام کنید

جهت ثبت نام کلیک کنید

همین الان

همین الان

وارد ارزدیجیتال شوید

جهت ثبت نام کلیک کنید

همین الان

وارد بورس ایران شوید

جهت ثبت نام کلیک کنید

کارگزاری اردیبهشت ایرانیان

کارگزاری اردیبهشت ایرانیان در تاریخ ۱۳۸۴/۰۷/۱۰ پس از اخذ مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار، با سرمایه اولیه ۲۰ میلیارد ریال تحت شماره ۲۵۵۹۰ و شناسه ملی ۱۰۲۶۰۴۶۳۵۲۱ نزد اداره ثبت شرکت­ها و مالکیت صنعتی در استان اصفهان به ثبت رسیده است. سرمایه فعلی و ثبت شده شرکت ۴۳٫۸ میلیارد ریال است و افزایش سرمایه تا مبلغ ۱۵۰ میلیارد ریال توسط مجمع مصوب گردید و در اختیار هیات مدیره بوده که می بایست تا پایان خرداد ماه سال ۱۳۹۸ به ثبت برسد.

کارگزاران سازمان بورس، طبق قوانین بازار سرمایه، یکی ازمهمترین ارکان بورس به حساب می آیند تا آنجا که سرمایه گذاران این بازار صرفاً از طریق شرکت های کارگزاری، امکان سرمایه گذاری و حضور در معاملات بورس را پیدا خواهند نمود.

شرکت های کارگزاری سالانه بر اساس فضا، امکانات و منابع انسانی کارآمد، ارزشیابی شده و با توجه به وضعیت موجودشان به کسب امتیاز و اخذ رتبه از سازمان بورس نایل می آیند.شرکت کارگزاری اردیبهشت ایرانیان، یکی از خوشنام ترین کارگزاران بورس از سال ۱۳۸۴، افتخار خدمت گزاری به مشتریان فعال در بازار سرمایه را دارا می باشد. در حال حاضر ۱۰۵ کارگزار رسمی، دارای مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار، مشغول به فعالیت می باشند. بر اساس رتبه بندی اخیر، شرکت کارگزاری اردیبهشت ایرانیان در میان ۱۰۵ کارگزار، موفق به اخذ رتبه  “الف” از سازمان بورس و اوراق بهادار گردیده است.

همچنین قابل ذکر است هم اکنون ۵۹ کارگزار رسمی نیز،دارای مجوز فعالیت در بورس کالای ایران، می باشند. بر اساس رتبه بندی اخیر، شرکت کارگزاری اردیبهشت ایرانیان در میان ۵۹ کارگزاری، موفق به اخذ رتبه”ب” از سازمان بورس گردیده است.

رسالتش ارائه خدماتی بروز، همه جانبه و متناسب با نیازهای اقشار مختلف مشتریان است، تا حد توان می­کوشدمجموعه خدماتی ارائه دهد تا نیازهای همه جانبه مشتریانمان را در معاملات و سرمایه گذاری برآورده سازد و این مسیر را با بهره گیری از سرمایه انسانی متخصص و فناوری های نوین خواهد پیمود.به دنبال ایجاد رابطه ای بلند مدت و مبتنی بر حصول منافع طرفین با مشتریان خود هست و در این راه از ایده ها و نظرات آنان استقبال می نماید.

خط مشی کیفی:

شرکت کارگزاری اردیبهشت ایرانیان، به عنوان یکی از کارگزاران فعال در بازارسرمایه، در راستای ایفای نقش حرفه‌ای و ذاتی، خود را متعهد و موظف به حفظ و اجرای خط­ مشی­ ها و سیاست‌های تعیین شده دانسته، پویایی و نوآوری در خدمات را سرلوحه و بهنگام نمودن اطلاعات و ارتقای سطح کیفیت و بهره ­وری امور را مد نظر دارد.

نظر به تفکر و اعتقاد مدیریت، به اصل رضایت‌مندی و عزم راسخ در تحقق این مهم به منظور جلب رضایت مشتریان، اقدام به استاندارد سازی خدمات از طریق استقرار ISO9001:2008 با هدف کنترل و تضمین کیفیت انواع خدمات شامل: معاملات سهام، سبدگردانی، تحلیل‌گری و خدمات مشاوره جهت عرضه و پذیرش شرکت‌ها بر اساس الزامات استاندارد مورد نظر در  سازمان بورس و اوراق بهادار نموده است.

به همین منظور، شرکت کارگزاری اردیبهشت ایرانیان، اصول زیر را به عنوان خط مشی کیفیت، سرلوحه فعالیت خود قرار داده متناسب با اهداف و سیاست‌های کلان همواره بازنگری و در صورت لزوم، تغییرات اعمال خواهد شد. این اصول عبارتند از:

۱٫ تامین وجلب رضایت مشتریان در ارائه انواع خدمات به ایشان ازسوی شرکت

۲٫ تنوع خدمات به منظور تسهیل در امورتامین خاطر مشتریان

۳٫ بروز نمودن دانش و تخصص کارکنان ازطریق معرفی و حضور دردوره  های آموزشی به منظور ارائه خدمات نوین

۴٫ بررسی مستمر فرآیندها و اثربخشی ناشی از آن به منظور بهبود وضعیت

همچنین در جهت انضباط و نظم اداری و پاکیزگی محیط کار این شرکت اقدام به پیاده سازی سیستم “نظـــام آراســـتگی محیط کار ۵S “نموده است.

هیئت مدیره:

محمد حیدری

عضو موظف و رئیس هیئت مدیره

دکتری مدیریت کسب و کار

ناصر آقاجانی

عضو موظف هیئت مدیره

کارشناسی ارشد حسابداری

اردشیر مردان پور پینوندی

مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره

دکتری مدیریت سیستم ها

مهدی گودرزی

عضو هیئت مدیره

کارشناسی ارشد مدیریت مالی

عبداله رجبی خانقاه

عضو موظف هیئت مدیره

دکتری مدیریت مالی

بابک عاصمی

مدیر اجرایی اوراق بهادار

کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار

بهزاد جوانبخت

مدیر مالی

کارشناسی ارشد حسابداری

الناز ملکی

مدیر واحد کالا و انرژی

کارشناسی ارشد علوم تربیتی

4 دیدگاه برای “کارگزاری اردیبهشت ایرانیان”

  1. سلام
   سایت ضربان بورس بروز رسانی شده است
   تحلیل دلار سکه فارکس ارزدیجیتال
   خروجی فیلتر
   تحلیل درخواستی
   همینک ثبت نام کنید
   zarabanebourse.ir/login

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *