جهت مشاهده تحلیل ها

ورود / ثبت نام کنید

جهت ثبت نام کلیک کنید

همین الان

همین الان

وارد ارزدیجیتال شوید

جهت ثبت نام کلیک کنید

همین الان

وارد بورس ایران شوید

جهت ثبت نام کلیک کنید

کارگزاری ملل پویا

شرکت کارگزاری ملل پویا (عمران فارس) از سال ۱۳۸۵با سرمایه ۱۲۰ میلیارد ریال (۱۰۰ درصد پرداخت شده) طی شماره ثبت ۱۸۴۵۱ شروع به فعالیت نموده است و به عنوان یکی از کارگزاران فعال در بخش خصوصی نسبت به ارائه خدمات در زمینه های معاملات اوراق بهادار، مشاورۀ عرضه، پذیرش و درج، مشاوره سرمایه‌گذاری، آموزش و پژوهش و خدمات الکترونیکی سهام اقدام می نماید. این شرکت با رویکردی کاملا علمی و تمرکز بر رضایت مشتریان، برنامه راهبردی خود را مبتنی بر توسعۀ کمی و کیفیِ خدمات و گسترش جغرافیایی شعب، قرار داده است. برخورداری از کادر مجرب و متخصص، شناخت کامل وضعیت بازار سرمایۀ کشور، خواست و توانایی برای یادگیری مستمر از منابع علمی مختلف و عملی کردن آن، مهمترین مزایای رقابتی شرکت می‌ باشد.
کلیه مجوزهای صادره شامل (معاملات اوراق تامین مالی، معاملات کالا، معاملات مشتقه مبتنی بر اوراق بهادار، معاملات بر خط اوراق بهادار، معامله بر خط کالا و اوراق مبتنی بر کالا، مشاوره عرضه و پذیرش شرکت ها) طی مکاتبه شماره ۱۲۱/۶۲۴۴۴ از تاریخ ۹۷/۰۵/۱۵ به مدت ۵ سال توسط سازمان بورس و اوراق بهادار صادر گردید.

از دیدگاهاین کارگزاری تنها رعایت قوانین و مقررات،کافی نبوده و معیار های ما در سطحی بالاتر قرار دارند.  تعهداتی بلند مدت دارند و تنها به یک فصل از سال نمی اندیشند. این تعهدات موجب می شود که در حرفه خود به عنوان یک کارگزار همواره اصول اخلاقی و حرفه‌ای را رعایت کنند. اعتماد در کانون این ارتباطات قرار دارد و این اعتماد بر پایه صداقت، درستی و پایبندی به اصول اخلاقی و حرفه‌ای زیر استوار است:

 • رعایت قوانین و مقررات در امر کارگزاری

 • رعایت مقررات و کنترل های مالی

 • حفظ اسرار مشتریان

 • ارائه خدمات در بالاترین سطح کیفیت

 • احترام به حقوق مشتریان و اخذ باز خورد از مشتریان

 • عدم دخالت منافع شخصی به هنگام تصمیم گیری

 • پرهیز از تبلیغات نادرستی که موجب انتشار اطلاعات گمراه کننده باشد

 • کوشش فراوان و همه جانبه در راه انجام وظایف محوله

بیانیه ماموریت:

ماموریت شرکت کارگزاری ملل پویا (عمران فارس) این است که از طریق شناسایی کامل و تحلیل وضعیت بازار و مشتریان، خدماتی با بالاترین کیفیت ممکن و حداکثر سودآوری، برای سرمایه‌گذاران و مشتریان ارائه نماید. به هنگام عرضه خدمت می‌ کوشد به مشتریان خود خدماتی کامل و متفاوت عرضه کند و در این زمینه مشاوره لازم را ارائه نماید. می‌ کوشند با کمترین هزینه ممکن بهترین خدمات را ارائه نموده و در بازار پیشرو و خلاق باشد. پیروزی در پی محاسبات متعدد و شکست نتیجۀ محاسبات اندک است.

اعضائ مدیریتی:

(محمد ابراهیم زاده کاریزکی-رئیس هیات مدیره-دکتری حسابداری)

کمال خان زاده​-نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل-دکتری مدیریت مالی

هادی نجاتیان-عضو هیات مدیره-دکتری مدیریت کسب و کار

امیر یکه زارع-عضو هیات مدیره-دکتری مدیریت مالی

زهرا محمدی-عضو هیات مدیره-کارشناسی حسابداری

2 دیدگاه برای “کارگزاری ملل پویا”

 1. با عرض سلام و ادب؛
  بنظرم برای انجام قرارداد و امور کارگزاری (مؤسسه ملل) رو انتخاب نکنید. من چند روز پیش مبلغی رو از طریق درگاه بانکی که در سیستم آنلاین این کارگزاری جهت خرید وجود داشت پرداخت کردم و درگاه بانکی پیغام داد عملیات با موفقیت انجام شد ولی مبلغ پرداختی در حساب کارگزاری اینجانب جهت خرید سهام منظور نگردید که پس از چندین مرتبه پیگیری از قسمت مربوطه در کارگزاری ملل و سر کار گذاشتن من اعلام نمودند با آن سامانه بانکی که پرداخت کردید تماس بگیرید و پس از تماس با درگاه بانکی که از طریق آن مبلغ را پرداخت نموده بودم ضمن اعلام شماره ارجاع بانکی به من گفتند که مبلغ پرداختی شما در سیستم با موفقیت پرداخت شده و ایراد از سیستم نرم افزاری کارگزاری ملل می باشد که دوباره پس از پیگیری مجدد و اعلام به آن کارگزاری فقط می گفتند هیچ مبلغی از طرف شما به کارگزاری ما واریز نشده است. لذا با توجه به این موضوع اینجانب به همراه چند نفر دیگر از نزدیکان قصد تغییر این کارگزاری را داریم و پیشنهاد دلسوزانه من این است که برای قرارداد به سمت آن گروه از کارگزاری های بانکی بروید که از نظر رتبه و سوابق قبلی جزء گروه الف بوده اند و ضمن پاسخگویی صحیح به ارباب رجوع دارای سیستم نرم افزاری داخلی کم ایرادی هستند تا پول شما در این میان به هدر نرود.

  1. سلام
   سایت ضربان بورس بروز رسانی شده است
   تحلیل دلار سکه فارکس ارزدیجیتال
   خروجی فیلتر
   تحلیل درخواستی
   همینک ثبت نام کنید
   zarabanebourse.ir/login

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *