معرفی کتاب

کتاب پول نو

فهرست محتویات :

کتاب پول نو: چگونه با کمک به دیگران ثروتمند شویم؟ اثر امید جهانداری تلاش می‌کند تا تنها راه دائمی رسیدن به ثروت و کارآفرینی موفق در عصر جدید را به شما نشان دهد.

 کتابی خاص است که برای ایرانیان نوشته شده، این کتاب بسیار ساده صحبت می‌کند، محتوایی کاملاً علمی و به‌روز دارد و راهکارهای عملی را به شما می‌دهد.در دنیای امروز، اکثر کسب‌وکار‌ها بیش از آن که به موفقیت برسند، با شکست مواجه می‌شوند؛ کسب‌وکارهای قدیمی در حال ورشکستگی‌ هستند و راهکارهای سابق دیگر جواب نمی‌دهند.دیگر وقت آن است که پول‌های کهنه را دور ریخت؛ پول‌های کهنه با خود، بیماری به همراه دارند و بیماری‌ها باعث مرگ می‌شوند. تنها راه تولد و رسیدن به ثروت، به دست آوردن پول نو است. این کتاب برای ایرانیان نوشته شده است، بسیار ساده صحبت می کند،محتوایی کاملا علمی و به روز دارد و راهکارهای عملی می دهد.در دنیای امروز، اکثر کسب وکارها بیش از آنکه به موفقیت برسند، با شکست مواجه می شوند؛کسب وکارهای قدیمی در حال ورشکستگی هستند و راهکارهای سابق دیگر جواب نمی دهند.

ویژگی دیگر کتاب تا تنها را دائمی رسیدن به ثروت و کارآفرینی موفق در عصر جدید را به شما نشان دهد. دیگر وقت آن است که پول های کهنه را دور ریخت؛ پولهای کهنه با خود، بیماری به همراه دارند و بیماری ها باعث مرگ می شوند.تنها راه تولد و رسیدن به ثروت، به دست آوردن پول نو است. خواندن این کتاب، به همه کسانی که می خواهند کسب و کاری جدید راه اندازی کنندو همچنین کسب وکارهای سنتی که قصد به روزرسانی دارند، شدیدا توصیه می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا