شماره تماس کارگزاری توانا شعبه شیراز
07191015008

کتاب پیشنهادی

کتاب پول نو: چگونه با کمک به دیگران ثروتمند شویم؟ اثر امید جهانداری تلاش می‌کند تا تنها راه دائمی رسیدن به ثروت و کارآفرینی موفق در عصر جدید را به شما نشان دهد.

کتاب پول نو (چگونه با کمک به دیگران ثروتمند شویم)، کتابی خاص است که برای ایرانیان نوشته شده، این کتاب بسیار ساده صحبت می‌کند، محتوایی کاملاً علمی و به‌روز دارد و راهکارهای عملی را به شما می‌دهد.

در دنیای امروز، اکثر کسب‌وکار‌ها بیش از آن که به موفقیت برسند، با شکست مواجه می‌شوند؛ کسب‌وکارهای قدیمی در حال ورشکستگی‌ هستند و راهکارهای سابق دیگر جواب نمی‌دهند.

دیگر وقت آن است که پول‌های کهنه را دور ریخت؛ پول‌های کهنه با خود، بیماری به همراه دارند و بیماری‌ها باعث مرگ می‌شوند. تنها راه تولد و رسیدن به ثروت، به دست آوردن پول نو است.

پول نو کتاب خاصی است. این کتاب برای ایرانیان نوشته شده است، بسیار ساده صحبت می کند،محتوایی کاملا علمی و به روز دارد و راهکارهای عملی می دهد.

در دنیای امروز، اکثر کسب وکارها بیش از آنکه به موفقیت برسند، با شکست مواجه می شوند؛کسب وکارهای قدیمی در حال ورشکستگی هستند و راهکارهای سابق دیگر جواب نمی دهند.

این کتاب تلاش می کند تا تنها را دائمی رسیدن به ثروت و کارآفرینی موفق در عصر جدید را به شما نشان دهد. 

دیگر وقت آن است که پول های کهنه را دور ریخت؛ پولهای کهنه با خود، بیماری به همراه دارند و بیماری ها باعث مرگ می شوند.

تنها راه تولد و رسیدن به ثروت، به دست آوردن پول نو است.

خواندن این کتاب، به همه کسانی که می خواهند کسب و کاری جدید راه اندازی کنندو همچنین کسب وکارهای سنتی که قصد به روزرسانی دارند، شدیدا توصیه می شود.

به این پست امتیاز دهید
5/5

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در email

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *