جهت مشاهده تحلیل ها

ورود / ثبت نام کنید

جهت ثبت نام کلیک کنید

همین الان

همین الان

وارد ارزدیجیتال شوید

جهت ثبت نام کلیک کنید

همین الان

وارد بورس ایران شوید

جهت ثبت نام کلیک کنید

کوچکترین سهامداران بازار سرمایه معرفی شدند

کوچکترین سهامداران بازار سرمایه معرفی شدند

جدیدترین آمارها نشان می دهد که در نیمه نخست امسال ١١٠ کد سهامداری برای نوزادان در کشور صادر شده که تهرانی ها بیشترین صدور کد سهامداری را در این مدت به خود اختصاص داده اند.

مدیریت امور ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات)، برای نخستین بار فهرست کوچکترین سهامداران بازار سرمایه را منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری عصر هشتم، جدیدترین آمارها نشان می دهد که در نیمه نخست امسال ١١٠ کد سهامداری برای نوزادان در کشور صادر شده که تهرانی ها بیشترین صدور کد سهامداری را در این مدت به خود اختصاص داده اند.

علی شفیع آبادی سه روزه از گنبدکاوس کوچکترین نوزادی است که امسال کد سهامداری خود را از سمات دریافت کرده اما والدین آرتین سیدحسینی از شمیرانات نخستین سهام را در پنج روزگی برای این نوزاد خریداری کردند تا آرتین کوچکترین سهامدار بازار سرمایه ایران لقب گیرد.

براساس این گزارش، والدین هانا حسنی از تهران و حسین دهمرده از زابل با خرید سهام در ششمین روز زندگی، غلامرضا هرمزی قلیان از آبادان در هفت روزگی و معصومه ربیعی از تنکابن، منصور آقایی از کازرون، باران سادات پور مقیم از تهران، سیده مانا تاج موسوی لنگرانی از رشت، امیرعلی رحیمی دلوند از تهران و رایان مهران فر از رشت در هشت روزگی برای نوزادان خود سهام از بورس یا فرابورس خریداری کردند تا در رتبه های بعدی کوچکترین سهامداران بازار سرمایه قرار گیرند.

همچنین والدین دو کودک در ۴ روزگی، ٩ کودک در ۵ روزگی، ۶ کودک در ۶ روزگی، ١٧ کودکی در ٧ روزگی، ١٣ کودک در ٨ روزگی، ٩ کودک در ٩ روزگی، ٣ کودک در ١٠ روزگی، ۴ کودک در ١١ روزگی، ٧ کودک در ١٢ روزگی، ١٠ کودک در ١٣روزگی، ۶ کودک در ١۴ روزگی و ۵ کودک در ١۵ روزگی کدهای سهامداری خود را از شرکت سپرده گذاری مرکزی دریافت کردند.

منبع : ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *