شماره تماس کارگزاری توانا شعبه شیراز
07191015008

کوچکترین سهامداران بازار سرمایه معرفی شدند

کوچکترین سهامداران بازار سرمایه معرفی شدند

جدیدترین آمارها نشان می دهد که در نیمه نخست امسال ١١٠ کد سهامداری برای نوزادان در کشور صادر شده که تهرانی ها بیشترین صدور کد سهامداری را در این مدت به خود اختصاص داده اند.

مدیریت امور ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات)، برای نخستین بار فهرست کوچکترین سهامداران بازار سرمایه را منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری عصر هشتم، جدیدترین آمارها نشان می دهد که در نیمه نخست امسال ١١٠ کد سهامداری برای نوزادان در کشور صادر شده که تهرانی ها بیشترین صدور کد سهامداری را در این مدت به خود اختصاص داده اند.

علی شفیع آبادی سه روزه از گنبدکاوس کوچکترین نوزادی است که امسال کد سهامداری خود را از سمات دریافت کرده اما والدین آرتین سیدحسینی از شمیرانات نخستین سهام را در پنج روزگی برای این نوزاد خریداری کردند تا آرتین کوچکترین سهامدار بازار سرمایه ایران لقب گیرد.

براساس این گزارش، والدین هانا حسنی از تهران و حسین دهمرده از زابل با خرید سهام در ششمین روز زندگی، غلامرضا هرمزی قلیان از آبادان در هفت روزگی و معصومه ربیعی از تنکابن، منصور آقایی از کازرون، باران سادات پور مقیم از تهران، سیده مانا تاج موسوی لنگرانی از رشت، امیرعلی رحیمی دلوند از تهران و رایان مهران فر از رشت در هشت روزگی برای نوزادان خود سهام از بورس یا فرابورس خریداری کردند تا در رتبه های بعدی کوچکترین سهامداران بازار سرمایه قرار گیرند.

همچنین والدین دو کودک در ۴ روزگی، ٩ کودک در ۵ روزگی، ۶ کودک در ۶ روزگی، ١٧ کودکی در ٧ روزگی، ١٣ کودک در ٨ روزگی، ٩ کودک در ٩ روزگی، ٣ کودک در ١٠ روزگی، ۴ کودک در ١١ روزگی، ٧ کودک در ١٢ روزگی، ١٠ کودک در ١٣روزگی، ۶ کودک در ١۴ روزگی و ۵ کودک در ١۵ روزگی کدهای سهامداری خود را از شرکت سپرده گذاری مرکزی دریافت کردند.

منبع : ایرنا

به این پست امتیاز دهید
5/5

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در email

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *