جهت مشاهده تحلیل ها

ورود / ثبت نام کنید

جهت ثبت نام کلیک کنید

همین الان

همین الان

وارد ارزدیجیتال شوید

جهت ثبت نام کلیک کنید

همین الان

وارد بورس ایران شوید

جهت ثبت نام کلیک کنید

مادیران و انعقاد تفاهم نامه

مبلغ تفاهم نامه اعطای نمایندگی طرح محصول کولر گازی با شرکت TCL از بابت ماشین آلات و خط تولید ۳۵۰.۰۰۰ دلار و از بابت تجهیزات آزمایشگاهی برای تست محصول ۱۰۰.۰۰۰ دلار بوده است. نرخ دلار بر اساس نرخ دلار در سامانه نیما است.

شرکت صنایع ماشین‌های اداری ایران “مادیران” در راستای انعقاد تفاهم نامه محصول کولر گازی با شرکت TCL اطلاع‌رسانی کرد.

محصولات این شرکت در حال حاضر شامل محصول برند تلویزیون X.VISION TCL مانیتور X.VISION LG؛ یخچال X.VISION TCL؛ ماشین لباسشویی X.VISION TCL می‌شود.

برپایه این گزارش باید اشاره داشت که در راستای فعالیت در عرصه محصولات و لوازم خانگی فوق، “مادیرا” اقدام به انعقاد تفاهم‌نامه با شرکت TCL در خصوص تولید، فروش، خدمات پس از فروش و اعطای نمایندگی محصولات کولر گازی اسپلیت، پنجره‌ای و ایستاده کرده است.

در این خصوص موارد ذیل را به استحضار می‌رساند:
۱- مذاکرات در خصوص تفاهم‌نامه اعطای نمایندگی کولر اسپلیت در تاریخ ۱۲/۱۱/۱۳۹۸ آغاز شده که فرآیند نصب طرح مزبور از اواسط اسفند ماه سال ۹۸ آغاز خواهد شد و مدت اجرای آن ۳ ماه برآورد شده است مزید استحضار شرکت TCL نامه مربوط به مذاکرات فوق را در تاریخ ۲۶/۱۱/۱۳۹۸ با توجه به مشکلات پیش آمده در کشور چین (ویروس کرونا و تعطیلات ناشی از شیوع آن ویروس) قبل از اسفند ماه سال ۱۳۹۸ در پی پیگیری‌های مکرر این شرکت ارسال کرده است؛ بر این اساس انتظار می‌رود طرح مزبور در خرداد ماه سال ۹۹ به اتمام و سپس به بهره‌برداری برسد.

محصول تولید شده در این طرح، انواع کولر گازی اسپلیت، پنجره‌ای و ایستاده خواهد بود.

۲- مبلغ تفاهم نامه اعطای نمایندگی طرح محصول کولر گازی با شرکت TCL از بابت ماشین آلات و خط تولید ۳۵۰.۰۰۰ دلار و از بابت تجهیزات آزمایشگاهی برای تست محصول ۱۰۰.۰۰۰ دلار بوده است. نرخ دلار بر اساس نرخ دلار در سامانه نیما است.

۳- نحوه تسویه بصورت نقدی و اقساطی و همزمان با ارسال تجهیزات در طی مدت تفاهم‌نامه است؛ مزید استحضار شرکت مادیران از سابقه بسیار درخشانی در نحوه بازپرداخت مبالغ فاکتور‌های ارسالی در مدت همکاری با شرکت TCL برخوردار بوده که این تفاهم‌نامه نیز نشان دهنده این موضوع است.

۴- برآورد ظرفیت اسمی طرح بر اساس شرایط فعلی، ۶۰۰۰۰ دستگاه در سال می‌باشد که پیش بینی می‌شود برای سال ۱۳۹۹، ۲۵۰۰۰ دستگاه تولید گردد. در این خصوص به منظور بررسی بازار این نوع محصول تا قبل از راه اندازی خط تولید، حدود ۵۰۰۰ دستگاه به صورت CBU وارد و بفروش خواهد رسید.

۵- این طرح بر سود و زیان سال مالی ۱۳۹۸ تاثیر نداشته، اما بطور کلی آثار مالی ناشی از راه اندازی طرح مزبور به میزان سفارشات دریافتی از مشتریان بستگی دارد فلذا در این خصوص مقدار تولید، مقدار فروش، نرخ فروش، محصولات تولید شده و … پس از بهره برداری و راه اندازی طرح مزبور به استحضار سهامداران خواهد رسید.

همچنین این شرکت متعهد می‌باشد در صورت وقوع هر گونه رویداد با اهمیت، مراتب را در اسرع وقت مطابق مفاد ماده ۱۳ دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات در سامانه کدال منتشر نماید.

ایده برتر پارسیان با دریافت گواهینامه ی عاملیت فروش مادیران از این شرکت، به عنوان نمایندگی رسمی مادیران فعالیت می کند. ایده برتر علاوه بر تهران، عامل نمایندگی مادیرا در کرج نیز می باشد. ایده برتر مرکز فروش ماشین های اداری مادیران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *