شماره تماس کارگزاری توانا شعبه شیراز
07191015008

اعلام زمان پرداخت سود ۵ نماد بورسی

شرکت‌های صنعتی و معدنی کیمیای زنجان گستران، ریل پرداز سیر، کشاورزی و دامپروری مگسال، داروسازی تهران دارو و پتروشیمی نوری از زمان پرداخت سود خود خبر دادند و در اطلاعیه‌ای در سامانه کدال جدول زمان‌بندی سود سهامداران حقیقی و حقوقی را منتشر کردند.

«کیمیا» زمان پرداخت سود سهامداران حقیقی و حقوقی این شرکت را هشت ماه پس از برگزاری مجمع عمومی خود اعلام کرد. مجمع عمومی این نماد در تاریخ ۱۹ تیر ماه سال ۹۸ برگزار خواهد شد و ریز برنامه پرداختی سود پس از برگزاری این مجمع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.

نماد «حریل» نیز در اطلاعیه‌ای در سامانه کدال جدول زمان‌بندی سود سهامداران خود را اعلام کرد که بر اساس این اطلاعیه سود سهامداران حقیقی در تاریخ یک دی ماه سال ۹۸ و سهامداران حقوقی یک بهمن ماه سال ۹۸ تا مهلت قانونی پرداخت خواهد شد.

بر اساس اطلاعیه منتشر شده از «دتهران»، سود سهام سال مالی ۹۷، معادل ۱۰ درصد از سود خالص مالی سال ۹۷ است و سهامداران حقیقی و حقوقی می‌توانند برای دریافت سود خود به شعب بانک‌های سراسر کشور مراجعه کنند.

نماد «نوری» نیز در خصوص زمان‌بندی پرداخت سود خود اصلاحیه‌ای را منتشر کرده که بر اساس آن پیشنهاد این شرکت برای توزیع سود عملکرد سال مالی ۹۷، معادل ۹۰ درصد سود عملکرد است.

منبع: تجارت نیوز

به این پست امتیاز دهید
5/5

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در email

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.