شماره تماس کارگزاری توانا شعبه شیراز
07191015008

واکنش بورس به نااطمینانی‌ها / روند بازار سرمایه برعکس شد

 پس از توقیف نفتکش ایرانی توسط انگلستان و اخبار مربوط به اولتیماتور رئیس جمهور تا ۱۶ تیرماه که در هفته جاری زمان آن فرا می‌رسد برخی کارشناسان پیش‌بینی می‌کردند این هفته بورس وضعیت مشابه هفته‌های مثبت گذشته نداشته باشد.

در همین حال شاخص بازار سهام در حالی که در دقایق ابتدایی امروز روند مثبتی را در پیش داشت اما بعد از ۴۵ دقیقه اول فعالیت خود با بازدهی بیش از هزار و ۵۰۰ واحدی مواجه شد و به ۲۴۷ هزار و ۴۰۱ واحد رسید. تا لحظه نگارش این خبر بازدهی منفی ۰٫۷۲ درصد برای این مدت زمان فعالیت بورس در امروز ثبت شده است.

ابتدای هر هفته پیش‌بینی از وضعیت شاخص بورس طی هفته جاری منتشر می‌کند که این گزارش شامل دیدگاه تحلیلی کارشناسان خبره بورس و دیدگاه معامله‌گران بازار سرمایه تحت عنوان نظرسنجی بورسی است.

به علت دو خبر مربوط به توقیف نفتکش ایرانی توسط انگلستان و اخبار مربوط به اولتیماتور رئیس جمهور تا ۱۶ تیرماه که در هفته جاری زمان آن فرا می‌رسد، فضای تردیدی را در بازار سهام هفته جاری به وجود آورده است.

نظرسنجی این هفته تجارت‌نیوز از کارشناسان و معامله‌گران بازار سرمایه، نشان می‎دهد که بازار در هفته سوم تیر ماه سال ۱۳۹۸ خنثی و متعادل خواهد بود و گروه خودرویی و تک‌سهم‌های هر گروه پیشرو در قیمت سهام این هفته خواهند بود.

منبع: تجارت‌نیوز

به این پست امتیاز دهید
5/5

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در email

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *