جهت مشاهده تحلیل ها

ورود / ثبت نام کنید

جهت ثبت نام کلیک کنید

همین الان

همین الان

وارد ارزدیجیتال شوید

جهت ثبت نام کلیک کنید

همین الان

وارد بورس ایران شوید

جهت ثبت نام کلیک کنید

واکنش بورس به نااطمینانی‌ها / روند بازار سرمایه برعکس شد

 پس از توقیف نفتکش ایرانی توسط انگلستان و اخبار مربوط به اولتیماتور رئیس جمهور تا ۱۶ تیرماه که در هفته جاری زمان آن فرا می‌رسد برخی کارشناسان پیش‌بینی می‌کردند این هفته بورس وضعیت مشابه هفته‌های مثبت گذشته نداشته باشد.

در همین حال شاخص بازار سهام در حالی که در دقایق ابتدایی امروز روند مثبتی را در پیش داشت اما بعد از ۴۵ دقیقه اول فعالیت خود با بازدهی بیش از هزار و ۵۰۰ واحدی مواجه شد و به ۲۴۷ هزار و ۴۰۱ واحد رسید. تا لحظه نگارش این خبر بازدهی منفی ۰٫۷۲ درصد برای این مدت زمان فعالیت بورس در امروز ثبت شده است.

ابتدای هر هفته پیش‌بینی از وضعیت شاخص بورس طی هفته جاری منتشر می‌کند که این گزارش شامل دیدگاه تحلیلی کارشناسان خبره بورس و دیدگاه معامله‌گران بازار سرمایه تحت عنوان نظرسنجی بورسی است.

به علت دو خبر مربوط به توقیف نفتکش ایرانی توسط انگلستان و اخبار مربوط به اولتیماتور رئیس جمهور تا ۱۶ تیرماه که در هفته جاری زمان آن فرا می‌رسد، فضای تردیدی را در بازار سهام هفته جاری به وجود آورده است.

نظرسنجی این هفته تجارت‌نیوز از کارشناسان و معامله‌گران بازار سرمایه، نشان می‎دهد که بازار در هفته سوم تیر ماه سال ۱۳۹۸ خنثی و متعادل خواهد بود و گروه خودرویی و تک‌سهم‌های هر گروه پیشرو در قیمت سهام این هفته خواهند بود.

منبع: تجارت‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *