جهت مشاهده تحلیل ها

ورود / ثبت نام کنید

جهت ثبت نام کلیک کنید

همین الان

همین الان

وارد ارزدیجیتال شوید

جهت ثبت نام کلیک کنید

همین الان

وارد بورس ایران شوید

جهت ثبت نام کلیک کنید

نتیجه مجمع سالانه ۵ شرکت

نتیجه مجمع سالانه ۵ شرکت

در حالی بازار سهام طی روزهای اخیر متاثر از رویدادهای سیاسی بوده و در انتظار رفع برخی ابهامات مخصوصا آینده برجام است که در ادامه برگزاری مجامع سالانه ، نتیجه تقسیم سود پنج شرکت بورسی و فرابورسی مشخص شد.

در این میان اعلام آمار مثبت، منجر به رشد قیمت سهام «شپنا، شتران، پارس، ساربیل، دفارا و ملت» در معاملات امروز شد.

تولید نیروی برق دماوند: سود نقدی هر سهم ۷۰۰ ریال

پارس خزر: سود نقدی هر سهم ۸۰۰ ریال

تولیدی چدن سازان: سود نقدی هر سهم ۳۸۰ ریال

دامداری تلیسه نمونه: سود نقدی هر سهم ۷۰۰ ریال

داروسازی اوه سینا: سود نقدی هر سهم ۴۰ ریال

در خبر دیگر، هیات‌مدیره مهندسی مرآت پولاد افزایش سرمایه ۴۰۷ درصدی این شرکت از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها را به تصویب رساند.

تقسیم سود چند نماد بورسی

بیمه تجارت‌نو: مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت بیمه تجارت نو صبح امروز (یکشنبه) با حضور ٩۵ درصد از سهامداران و نمایندگان بیمه مرکزی و سازمان بورس و اوراق بهادار برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، احسان مرادی رییس هیات‌مدیره بیمه تجارت نو گزارشی از عملکرد یک ساله این شرکت را به سهامداران ارائه کرد.

بر این اساس، این شرکت در دوره مالی منتهی به ٢٩ اسفند ماه سال ١٣٩٧، معادل ١.٧٣٢.٨۵٠ میلیون ریال درآمد حق بیمه داشته و ١.١۴۵.۶۵١ میلیون ریال هزینه خسارت پرداخت کرده است.

بیمه البرز: شرکت بیمه البرز با صدور اطلاعیه‌ای در سامانه کدال اعلام کرد که در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه سال ۹۷ به صورت «حسابرسی شده» به ازای هر سهم ۱۶۰ ریال سود محقق کرده است که نسبت به گزارش ۱۲ ماهه حسابرسی نشده تغییری نداشته است.

همچنین در ادامه این اطلاعیه شفاف‌سازی آمده است که این شرکت بر اساس عملکرد واقعی ۱۲ ماهه برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه سال ۹۷ مبلغ ۶۴۱.۱۴۵ میلیون ریال سود خالص محقق کرده است.

شرکت توسعه صنایع بهشهر در ۱۲ ماهه منتهی به اسفند ماه سال ۹۷ برای هر سهم ۳۹۶ ریال سودحسابرسی شده محقق کرد.

در خبر دیگر، شرکت قندی حاضر در بازار پایه فرابورس از برنامه افزایش سرمایه ۱۵۶ درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها خبر داد.

منبع: تجارت نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *