شماره تماس کارگزاری توانا شعبه شیراز
07191015008

تازه های شغدیر

مبلغ فروش سال۹۸ نسبت به سال قبل از آن در حدود ۶۵درصد افزایش را نشان می‌دهد که تقریبا تمامی آن بابت رشد نرخ‌های فروش محصول PVCبوده است.
پتروشیمی غدیر در اسفندماه سال جاری نیز روند افزایشی نرخ فروش محصول PVCخود را ادامه داده است.نرخ فروش هر تن از این محصول تنها در عرض یک ماه بیش از ۲۵ درصد افزایش را تجربه کرده و به بیش از ۱۱۸میلیون و ۵۷۰هزار ریال به ازای هر تن رسیده است.
کاهش و بعضا توقف تولید شرکت پتروشیمی آبادان با توجه به مشکلات تجهیزات و خطوط تولید این شرکت منجر به افزایش قیمت محصول PVCسایر شرکت‌های تولید کننده این فرآورده شده است.

با این حال به نظر می‌رسد که افت قیمت‌های جهانی این محصول در فروردین ماه امسال، روند افزایشی نرخ محصول PVCرا از بین ببرد.

مقادیر فروش محصول PVCدر اسفندماه به بیش از ۹هزار و ۶۹تن رسیده و به این ترتیب جمع مقادیر فروش تجمیعی شرکت به ۱۱۴هزار تن رسیده است.

این میزان در مقایسه با سال ۹۷ در حدود ۳ درصد افزایش را نشان می‌دهد و مبلغ درآمد عملیاتی اسفند‌ماه به یک هزار و ۷۵میلیارد ریال رسیده و جمع فروش و درآمد عملیاتی شرکت در سال قبل به بیش از ۱۰هزار و ۲۳میلیارد ریال رسیده است.

به این پست امتیاز دهید
5/5

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در email

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.