جهت مشاهده تحلیل ها

ورود / ثبت نام کنید

جهت ثبت نام کلیک کنید

همین الان

همین الان

وارد ارزدیجیتال شوید

جهت ثبت نام کلیک کنید

همین الان

وارد بورس ایران شوید

جهت ثبت نام کلیک کنید

افزایش سود سهام دریافتی از وهور

سود سهام دریافتی از دو شرکت توسعه مسیر برق گیلان و تدبیر سازان سرآمد به ترتیب معادل ۳۱۸ و ۲۰۰ میلیارد ریال بوده که نسبت به سال گذشته به ترتیب ۱۰ و ۱۳ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور در سال مالی منتهی به پایان آذر ماه سال جاری و بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی نشده شرکت با رشد ۵۷درصدی سودآوری مواجه بوده و بر این اساس، سود خالص کسب شده این شرکت معادل ۱.۴۵۱میلیارد ریال محقق شده است.

درآمد‌های شرکت شامل سود سهام دریافتی از شرکت‌های سرمایه‌پذیر به مبلغ ۱.۶۸۱ میلیارد ریال (با ۷۶ درصد افزایش نسبت به سال گذشته) و ۲۳ میلیارد ریال سود تضمین شده بوده است.

ترکیب سود سهام کسب شده عمدتا مربوط به سه شرکت بوده است. شرکت تولید برق سبز منجیل که مالکیت ۱۰۰درصد آن متعلق به تابان هور بوده، در سال گذشته مبلغ ۹۸۶ میلیارد ریال سود سهام به این شرکت پرداخت کرده که این میزان پرداخت سود بیش از ۳۰۰ درصد رشد داشته است.

همچنین سود سهام دریافتی از دو شرکت توسعه مسیر برق گیلان و تدبیر سازان سرآمد به ترتیب معادل ۳۱۸ و ۲۰۰ میلیارد ریال بوده که نسبت به سال گذشته به ترتیب ۱۰ و ۱۳ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

همچنین در بخش هزینه‌های مالی شاهد رشد این هزینه‌ها در سال جاری بوده ایم. مبلغ هزینه‌های مالی شناسایی شده این شرکت در سال مالی منتهی به پایان آذر ماه سال جاری با ۵۶ درصد افزایش به ۳۱۹ میلیارد ریال رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *