شماره تماس کارگزاری توانا شعبه شیراز
07191015008

برگ زرینی ناامید کننده از بازار پایه

شناسایی زیان این شرکت در حالی است که در یک سال گذشته شاهد رشد بیش از ۶۰۰ درصدی قیمت سهام این شرکت در بازار پایه فرابورس بودیم.

در حالی که بسیاری از شرکت‌های بازار پایه فرابورس وضعیتی نگران کننده و تامل برانگیز را رقم می‌زنند، شرکت سرمایه گذاری ملت هم با شناسایی و تحقق زیانی ۲۹ میلیارد ریالی حماسه‌ای دیگر از این بازار را رقم زد.

شناسایی زیان این شرکت در حالی است که در یک سال گذشته شاهد رشد بیش از ۶۰۰ درصدی قیمت سهام این شرکت در بازار پایه فرابورس بودیم.

تحقق بیش از ۵۹ میلیارد ریالی درآمد و شناسایی بیش از ۲۹ میلیارد ریال زیان از شرکتی با ۱۰۰۰ میلیارد ریال سرمایه تنها یکی از شاهکار‌های شکل گرفته در بازار پایه فرابورس است. ۵۹ میلیارد ریال سود ناشی از سود سهام شرکت شیمی بافت در سال مالی ۱۳۹۸ تنها درآمد شناسایی شده این شرکت ۴.۴۷۰ میلیارد ریالی این روز‌ها بوده که البته این درآمد‌ها در سال گذشته تنها ۶ میلیارد ریال بوده است.

از نکات جالب صورت‌های مالی این شرکت شناسایی بیش از ۴۹ میلیارد ریال ذخیره هزینه احتمالی بابت عدم به نام شدن سهام فروخته شده توسط این شرکت در سنوات گذشته بوده که البته این اختلاف به طرح دعوی در دادگاه نیز شده است.

به این پست امتیاز دهید
5/5

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در email

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.