جهت مشاهده تحلیل ها

ورود / ثبت نام کنید

جهت ثبت نام کلیک کنید

همین الان

همین الان

وارد ارزدیجیتال شوید

جهت ثبت نام کلیک کنید

همین الان

وارد بورس ایران شوید

جهت ثبت نام کلیک کنید

گزارشات فخوز

شرکت فولاد خوزستان در دی ماه سال جاری عملکرد جالب توجهی داشته و همزمان با رشد نرخ‌های فروش شاهد افزایش مقادیر فروش این شرکت بوده ایم.

در ماه گذشته مقادیر فروش محصولات اصلی شرکت به بیش از ۳۳۰ هزار تن رسید. مبلغ درآمد‌های عملیاتی محقق شده در ماه گذشته به ۱۴ هزار و ۱۶۱ میلیارد ریال رسیده و این میزان فروش در مقایسه با آذرماه بیش از ۲۷درصد افزایش را نشان می‌دهد.

به این ترتیب جمع فروش تجمیعی ۱۰ماهه این شرکت به بیش از ۱۲۷هزار و ۴۴۰میلیارد ریال رسیده است.

این مبلغ نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ۴۵درصدی را نشان می‌دهد و این در حالی است که مقادیر فروش تجمیعی محصولات اصلی شرکت یعنی شمش و اسلب در بازار‌های داخلی و صادراتی از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه به بیش از ۳ میلیون و ۱۵۰ هزار تن رسید.

این میزان فروش رشد ۵ درصدی را نسبت به ۱۰ ماهه گذشته نشان می‌دهد.

همچنین در این مدت شاهد فروش ۲۰۹ هزار تن گندله و ۳۵ هزار تن ورق فولادی توسط این شرکت بوده ایم.

در این ماه همچنین شاهد رشد قابل ملاحظه نرخ‌های فروش بلوم و بیلت در بازار داخلی بوده ایم. پس از افزایش نرخ دلار در دی ماه و پس از تحولات مربوط به رشد قیمت بنزین، نرخ محصول بلوم و بیلت داخلی با بیش از ۱۱ درصد افزایش به ۳۹ میلیون و ۷۸۰ هزار ریال به ازای هر تن رسید.

نرخ اسلب داخلی نیز رشد ۵.۵ درصدی را تجربه کرد. در حیطه بازار صادراتی افزایش نرخ ارز در سامانه نیما منجر به رشد ۴ درصدی نرخ بلوم و بیلت و همچنین افزایش نرخ ۰.۷ درصدی اسلب صارداتی بودیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *