جهت مشاهده تحلیل ها

ورود / ثبت نام کنید

جهت ثبت نام کلیک کنید

همین الان

همین الان

وارد ارزدیجیتال شوید

جهت ثبت نام کلیک کنید

همین الان

وارد بورس ایران شوید

جهت ثبت نام کلیک کنید

کارگزاری سی ولکس

 

 

 

 

شرکت کارگزاری سی ولکس (سهامی خاص) در تاریخ ۰۱/۰۲/۱۳۷۶ در اداره ثبت شرکتها و مؤسسات غیر تجاری تهران تحت شماره ۱۲۹۷۵۰ به ثبت رسیده است. فعالیت اولیه شرکت در زمینه امور بازرگانی بود ولی در سال ۱۳۸۲ و با تاسیس بورس فلزات تهران، این شرکت نیز به عنوان یکی از مؤسسین اصلی بورس مزبور، فعالیت خویش را به عنوان کارگزار معطوف به ” کارگزاری در بورس فلزات تهران ” نمود. در سال ۱۳۸۶ با ادغام بورس فلزات و بورس کشاورزی و تشکیل بورس کالای ایران، زمینه فعالیت این شرکت نیز گسترش یافت و در تمام گروه های کالای بورس مزبور مجوز فعالیت گرفت.طبق روزنامه رسمی مورخ ۱۳۹۳/۱۱/۲۹ به شماره ۲۰۳۷۸، سرمایه ثبتی شرکت یکصد و پنجاه میلیارد ریال می باشد.

هم اکنون این کارگزاری حائز رتبه ” الف ” در بورس کالای ایران و دارنده تندیس اولین کارگزار خریدار و فروشنده در بورس انرژی و دارای مجوز فعالیت و پذیرش تمام گروه های کالایی قابل مبادله در بورس کالای ایران و بورس انرژی منجمله: کالاهای صنعتی، معدنی و محصولات کشاورزی، نفت، محصولات پایین دستی نفت و پتروشیمی و همچنین معاملات قراردادهای آتی می باشد.

شرکت طی سال ۹۲ موفق به اخذ مجوز داد و ستد اوراق بهادار در بازار فرابورس ایران و سپس در اوایل سال ۱۳۹۳ مجوز فعالیت در بورس اوراق بهادار را دریافت نمود و هم اکنون علاوه بر فعالیت در بورس کالا و بورس انرژی، در زمینه دادو ستد اوراق بهادار نیز فعال می باشد.

سهامداران فعلی شرکت عبارت از مؤسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد، شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن وفلزات و شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه می باشند

سی ولکس

تهران

تهران

۶۶۷۵۴۲۶۷

سعادت آباد، بلوار شهرداری، بورس منطقه ای تهران

سی ولکس

تهران

تهران

۰۲۱-۸۸۹۴۰۸۱۹

بالاتر از میدان ولیعصر – کوچه حسینی – پلاک ۲۰- طبقه دوم

سی ولکس

تهران

تهران

۰۲۱۲۲۳۴۶۵۲۰

سعادت آباد- خیابان ریاضی بخشایش – خیابان سیزدهم غربی – پلاک ۶۹

سی ولکس

آذربایجان شرقی

تبریز

۶-۳۵۴۲۷۶۰۲-۰۴۱

تبریز، خیابان ارتش جنوبی، ساختمان پست، طبقه دوم-کدپستی ۷۵۹۹۸-۵۱۳۸۶

سی ولکس

خوزستان

اهواز

۳۳۹۱۰۵۰۸- ۰۶۱

“اهواز- خ کیانپارس-خ چهارده غربی-فاز۲ نبش یک ایدون-ساختمان اقتصادی استان کدپستی ۶۶۸۶۸- ۶۱۵۵۸”

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *