خبرهای بورسی

کارگزاری سی ولکس

فهرست محتویات :

 

شرکت کارگزاری سی ولکس (سهامی خاص) در تاریخ ۰۱/۰۲/۱۳۷۶ در اداره ثبت شرکتها و مؤسسات غیر تجاری تهران تحت شماره ۱۲۹۷۵۰ به ثبت رسیده است. فعالیت اولیه شرکت در زمینه امور بازرگانی بود ولی در سال ۱۳۸۲ و با تاسیس بورس فلزات تهران، این شرکت نیز به عنوان یکی از مؤسسین اصلی بورس مزبور، فعالیت خویش را به عنوان کارگزار معطوف به ” کارگزاری در بورس فلزات تهران ” نمود. در سال ۱۳۸۶ با ادغام بورس فلزات و بورس کشاورزی و تشکیل بورس کالای ایران، زمینه فعالیت این شرکت نیز گسترش یافت و در تمام گروه های کالای بورس مزبور مجوز فعالیت گرفت.طبق روزنامه رسمی مورخ ۱۳۹۳/۱۱/۲۹ به شماره ۲۰۳۷۸، سرمایه ثبتی شرکت یکصد و پنجاه میلیارد ریال می باشد.

 

هم اکنون این کارگزاری حائز رتبه ” الف ” در بورس کالای ایران و دارنده تندیس اولین کارگزار خریدار و فروشنده در بورس انرژی و دارای مجوز فعالیت و پذیرش تمام گروه های کالایی قابل مبادله در بورس کالای ایران و بورس انرژی منجمله: کالاهای صنعتی، معدنی و محصولات کشاورزی، نفت، محصولات پایین دستی نفت و پتروشیمی و همچنین معاملات قراردادهای آتی می باشد.

 

شرکت طی سال ۹۲ موفق به اخذ مجوز داد و ستد اوراق بهادار در بازار فرابورس ایران و سپس در اوایل سال ۱۳۹۳ مجوز فعالیت در بورس اوراق بهادار را دریافت نمود و هم اکنون علاوه بر فعالیت در بورس کالا و بورس انرژی، در زمینه دادو ستد اوراق بهادار نیز فعال می باشد.

 

سهامداران فعلی شرکت عبارت از مؤسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد، شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن وفلزات و شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه می باشند

سی ولکس

تهران

تهران

 

سعادت آباد، بلوار شهرداری، بورس منطقه ای تهران

سی ولکس

تهران

تهران

 

بالاتر از میدان ولیعصر – کوچه حسینی – پلاک ۲۰- طبقه دوم

سی ولکس

تهران

تهران

 

سعادت آباد- خیابان ریاضی بخشایش – خیابان سیزدهم غربی – پلاک ۶۹

سی ولکس

آذربایجان شرقی

تبریز

 

تبریز، خیابان ارتش جنوبی، ساختمان پست، طبقه دوم-کدپستی ۷۵۹۹۸-۵۱۳۸۶

سی ولکس

خوزستان

اهواز

 

“اهواز- خ کیانپارس-خ چهارده غربی-فاز۲ نبش یک ایدون-ساختمان اقتصادی استان کدپستی ۶۶۸۶۸- ۶۱۵۵۸”

 

شماره تماس کارگزاری توانا شعبه شیراز -۰۹۲۱۵۸۵۵۸۵۷-۰۷۱۹۱۰۱۵۰۰۸

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا